2002 yılında pvc sektörüne giren YAĞMURPEN PVC 2015 yılında kaliteli ürün gamı ile Gaziantep Küsget Sanayi Sitesindeki fabrika binasında pvc kapı ve pencere profili üretimine karar verip, beraberinde sektördeki müşterilerine aynı fabrika binasında daha kaliteli destek sacı üretmeye başlamıştır.

2019 yılında destek sacı üretimini Gaziantep Küsget Sanayi Sitesindeki fabrika binasında devam ettirme kararı alıp, Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgelerinden biri olan Gaziantep Organize Sanayi Sitesinde üretim kapasitesini arttırarak müşterilerine daha hızlı cevap vermek için yeni fabrika binasında pvc kapı ve pencere profili imalatına kaliteden ödün vermeden aynı istek, aynı kararlılık, aynı özgüven ile devam etmektedir.

Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuz ile kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek mekanlarınıza taşımak ve konforlu yaşam sunmakla birlikte TSE standartlarına uygun yüksek yalıtımlılığı, uzun ömürlülüğü ile memnuniyetinizi arttıracak, tarzınız tarzımız sloganı ile mimarinizi güzelleştirecek tasarımlar ile ürünlerimizi doğa dostu zarif sağlam, geniş renk yelpazesi ile yurtiçi ve yurt dışına ülke ekonomimize katkı sağlayarak, istihdamı artırmak amacı ile sizlere sunuyoruz.

Tüm ham madde, ara madde ve son analizler ile ürün dayanıklılık testleri, yine sektörünün örnek tesislerinden olan Yağmur Pen’in polimer kapı ve pencere üretim tesisleri bünyesinde yer alan, akreditasyon belgeli laboratuvarlarda gerçekleştirilmektedir.

Her Yağmur Pen serisinde amaç, kullanıcı için değer yaratarak, ürünlerin tüketici beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermesini sağlamaktır.

Rain Line 5 Odacıklı 70’li Seri, Nevra 5 Odacıklı 60-70’lik Seri, Dalya 4 Odacıklı 60’lık Seri, Tuana 4 Odacıklı 60’lık Seri, Zara 3 Odacıklı 60’lık Oval Seri, Yağmur 3 Odacıklı 60’lık Seri,  Sürme Seri ve Yardımcı Profiller serileri, farklı bir çizgide şekillenen ve kısaca yukardaki gibi anlatılacak bu felsefenin ürünleri olarak, 2.200 farklı kombinasyon seçeneğiyle birlikte tüketicilerinin karşısına. çıkmaktadır

Detaylarda farklı ve ayrıcalıklı hissettirmek Yağmur Pen’in ana hedefidir. Bu yüzden üretimden satışa ve satış sonrasına kadar her ürününün arkasında Yağmur Pen tarafından verilen servis ve destek güvencesi bulunmaktadır.

Sahip olduğumuz girişimci ruhumuzla yurt içinde ve yurt dışında evrensel kalitede ürün ve hizmetler üreterek, ülke ekonomisine doğrudan katkıda bulunmak ve yeni iş olanakları oluşturmak.

Önümüzdeki yıllarda kendini daha da hissettirecek yeni global dünya düzeni içinde, sektörümüzde söz sahibi kurum ve kuruluş olarak Türkiye’yi çok daha güçlü temsil etmek.

Müşteri beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, daima en iyi olmak için aralıksız çalışmak, en büyük sermayenin insan kaynağı olduğu bilinciyle hareket etmek, hizmet sürekliliğini sağlayacak yatırımlara öncelik vermek, dürüst olmak ve Türk ekonomisine güç katmak için çalışmak

Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için başarıyı temel alan bir uygulama yürütüyoruz. Başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan şirketimiz personeline sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar. Bu yolla farklılığını da ortaya koyan şirketimiz, başarıya giden yolun, profesyonel ve nitelikli kişilerden oluşan bir takım yaratmaktan geçeceğinin inancıyla herkese fırsat eşitliği sunmaktadır. Aramıza katılan ve takımımızın bir parçası olan çalışanlarımızın, kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla sahip oldukları mevcut yetkinliklerin yanı sıra, kariyerlerini geliştirmeleri için edinmeleri gereken eğitim için gerekli fırsatlar sağlanır.

  • Şirketimizin ileriye dönük hedef ve stratejileri doğrultusunda, organizasyon yapısını dinamik tutarak, değişimlere hazır olmayı sağlamak.
  • Kurumsal başarıya ancak eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimci, enerjik, bireysel gelişimi ilke edinmiş ve şirket gelişimini hedefleyen çalışanlarla ulaşacağına inanan şirketimizde personel memnuniyetini üst noktada tutmayı hedeflemek.
  • Çalışanlarımıza profesyonel bir iş ortamı sağlamak ve gelişimi için fırsatlar sunmak.
YUKARI